En Eski Sohbet Siteleri Arasında Yerini Alan Tebessum.Net Sitesine Hoş Geldiniz…

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Parasız Sohbet Siteleri , Bedava Sohbet ve Chat Sitesi


Parasız Sohbet Siteleri

Parasız Sohbet Siteleri

Parasız sohbet siteleri sizlere bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılından bu yana kesintisiz sohbet odaları sağlıyor. İlk günden bu yana sizlerden herhangi bir ücret, para kesinlikle talep etmemiştir.

Parasız Sohbet Siteleri

Parasız Sohbet Siteleri

Sohbet odaları içerisinde sizlere her zaman tamamen ücretsiz, parasız sohbet siteleri olarak hizmet sunmaktadır. Bu tarz parasız sohbet siteleri en eski chat siteleri olarak da bilinmektedir. Yeni sohbet siteleri kullanıcıları her ne kadar bu platformları arkadaşlık sohbet odaları olarak bilseler dahi aslında mirc programlarıdır.

Mirc programları veya mirc sohbet odaları olarak eski chat siteleri kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Aslında doğru olan da arkadaşlık sohbet odaları yanı sıra mirc programları olmaktadır. Mirc siteleri kurulduğu günden bu yana içinde ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları ve dahi dünyanın bütün ülkelerinin sohbet odalarını sunuyor.

Her bir ülke hatta il için özel olarak ayrı ayrı odalar sunmaktadır. Mirc sohbet odaları amacı ise aslında kendilerine bulundukları, yaşadıkları illerden yada bölgelerden arkadaş arayışında kullanıcıların işlerini hızlandırmaktır. Bunun için özel olarak ayrı ayrı odalar kurularak sizlere sunulmuştur.

Parasız sohbet siteleri içerisine girmeniz için özellikle belirli bir il, bölge yada ülkeden olmanıza kesinlikle gerek yoktur. Herhangi bir il yada bölgeden olduğunuzun hiç bir önemi yoktur. Aynı şekilde sizlere sağladığımız bu arkadaşlık sohbet odaları içerisinde dünyanın her kesiminden bay/bayan kullanıcılar bulunuyor.

Parasız sohbet siteleri içerisine girmeniz için belirli bir il yada bölgeden olmanıza kesinlikle gerek yoktur. Evet fakat sohbet odaları içerisine girmeniz için en az 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Sohbet odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

Parasız sohbet siteleri içerisinde ki tüm kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır. İlk günden bu yana sohbet sitemizin en önemli kuralı hatta olmazsa olmaz kuralı yaş sınırlaması diyebilirim. Yaş sınırlamasına uyan tüm kullanıcılarımıza kesintisiz sohbet odaları sağlıyoruz.

Parasız Chat Odaları

Parasız chat odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız genellikle dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız oluyor. Yabancı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız chat anahtar kelimesi yabancı karakter olduğu için parasız chat odaları olarak arayışa geçiyor.

Parasız Sohbet Siteleri

Parasız Sohbet Siteleri

Parasız chat odaları veya parasız sohbet siteleri olarak her iki anahtar kelimeyle de arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına aslında aynı amaç için hizmet sağlayan siteler çıkacaktır. Sohbet ve chat kelimeleri yazılışları her ne kadar farklı olsa dahi aslında eş anlamlı kelimelerdir.

Fakat parasız chat odaları ve parasız sohbet siteleri olarak farklı arayışlarınız da aynı amaç için hizmet sağlayan platformlar olsa da karşınıza farklı farklı sohbet siteleri çıkabilir. Yani girecek olduğunuz her ortam içerisinde aynı kişileri göremeyebilirsiniz.

Aynı amaç için arkadaşlık sohbet odaları sağlayan onlarca chat siteleri bulunuyor. Tebessum.net sohbet odaları ise karşınıza çıkacak olan platformlardan biridir. İçerisinde her zaman sohbet var olan hiç bir zaman sohbet akışının durmadığı ve sıcak sohbetin adresi olmaktadır.

Tebessum.net sohbet odaları kurulduğu günden bu yana ülkemize olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerine tamamen ücretsiz sohbet odaları sağlamaktadır. Yine bu sebepten dolayı Tebessum.net arkadaşlık sohbet odaları ülkemizde ve dünya genelinde kullanıcıları tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir.

Parasız sohbet siteleri bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana yurt dışı girişlerine açık tutulmaktadır. Uzun lafın kısası tebessüm sohbet sitesi içerisinde binlerce de bay/bayan gurbetçi kullanıcılar bulunmaktadır. Her bir kullanıcı düşüncesi ve arayışları illa ki farklı oluyor.

Kimi kullanıcılar sohbet siteleri içerisinde eş, dost ve arkadaş arayışlarına geçerken, kimi kullanıcılar sadece sohbet, muhabbet ederek içlerini dökecek arkadaş arayışında oluyor. Yazılı sohbet odaları olarak da çoğu kullanıcılarımız tarafından bilinen sitemiz içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce kullanıcılar bulunuyor.

Mobil Parasız Sohbet Siteleri

Mobil parasız sohbet siteleri olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile bedava sohbet etmek isteyenler olmaktadır.

Sizlerin de bildiği üzere seyyar ve taşınabilir anlamına gelen mobil anahtar kelimesi sohbet siteleri arayışlarında akıllı cep telefonları ile olduğunda aranmaktadır. İnsanların arama motorlarında arayışa geçtiğinde arayışlarının başına mobil eki kullanması karşılarına çıkacak olan platformların önceden mobil uyumlu olmasını sağlıyor.

Aksi taktirde mobil eki anahtar kelime olarak sadece arkadaşlık sohbet odaları için kullanılmamaktadır. İnsanlar akıllı cep telefonları ile arama motorlarında herhangi bir site yada platform arayışına geçtiğinde mobil ekini kullanmaktadır.

Örneğin ; İnsanlar akıllı cep telefonları ile okey oynamak istediği zaman arama motorlarına genellikle mobil okey oyna gibi kelimeler yazarak arayışa geçmektedirler. Mobil parasız sohbet siteleri ise yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin tam olarak aynısı olmaktadır.

Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak bilip kullandığımız platformlar aslında hem bilgisayar ile hem ise akıllı cep telefonları ile girilen siteler olmaktadır. Kimi kullanıcılar bunu farkında olsa da girecekleri sitelerin mobil uyumlu olmasından emin olmak için halen daha bu şekilde arayışa geçmektedir.

Parasız Sohbet Siteleri

Parasız Sohbet SiteleriBir cevap bırakın.